Svatba 28.7.2018

Svatba 28.7.2018

Svatba na hradě Bítov

Připravily jsme slavobránu v idilickém prostředí hradu Bítova, kde je nádherný výhled na přírodu.

Svatební catering se odehrával v hotelu Rakovec, kde jsme připravily novomanželskou tabuly a stoly pro 110 osob.

Navrhly a dodaly jsme ručně vyráběné: jutové kapsáře, jutové růže a jutovou krabici na přání. Snoubenci měli při obřadu jutový polštářek a na něm prstýnky též vlastnoruční výrobek podle přání nevěsty. Myrthy do klopy pro svatební hosty byly námi vyráběny na míru, výsledek stál za to úsilí.

Objednat kompletní balíček na dekoraci stolů v rustikálním stylu pro cca 80 osob lze v našem eshopu, telefonicky, nebo emailem.

www.svatby-oslavy.cz/produkt/hostina/

oslavy a firemní akce

oslavy a firemní akce

Uspořádáme Vám nezapomenutelnou oslavu nebo firemní akce

Zkoordinujeme oslavu a postaráme se o hladký průběh, budeme k dispozici objednateli, hostům i dodavatelům. Díky naší práci vše proběhne bezchybně podle časového harmonogramu. 
Poradíme Vám s tím, co je nutné zajistit a v jakém časovém předstihu. V týdnu před oslavou projdeme harmonogram celé akce. 

Harry Potter – oslava narozeni 9.let

Harry Potter – oslava narozeni 9.let

Oslava 9. narozenin na téma Harry Potter

Oslavenec Kuba a jeho kamarádi zažili velké dobrodružství s Harrym Potterem. Nejdřív museli na nádraží projít zdí na zastávce 9 3/4 . Sovičky jim předali úkoly, které děti rádi plnily. Nechyběla ani výroba hůlky nebo namíchání půlnočního lektvaru. Za splnění úkolu si na vyrobenou kravatu mohly nalepit pruh. Jakmile měli všechny pruhy dostali sladkou odměnu – výslužku Harryho Pottera koště.

  • Sestavení programu podle věku dětí a tématu       
  • Tvořivé dílny, sportovní nebo interaktivní hry       
  • Malování na obličej 
  • Zajištění výzdoby a dekorace 
  • Catering včetně dortu pro oslavence 

přírodní dekorace

přírodní dekorace

Originální ručně vyráběná dekorace.

 

Originální ručně vyráběná dekorace z přírodních materiálů na půjčení i prodej. Vyrábíme z juty, z krajky, dřeva, textilie….Vše dle představ snoubenců vyrobíme na přání.

Veškeré dekorativní zboží naleznete v našem eshopu a pokud ne, neváhejte

Safari narozeninová oslava

Safari narozeninová oslava

Narozeninová oslava téma Safari

Divoká zahradní oslava proběhla v duchu safari. Mohli jsme na oslavě potkat krokodýla, slona, zebru nebo i tygra.  Všichni oslavenci si oslavu náramně užili…malování na obličej, raut, dort pro oslavence, balónkové mikádo, tématické dílničky.  Vše jsme

Cirkus narozeninová oslava

Cirkus narozeninová oslava

 

Krásná narozeninová oslava v tématu cirkus

 

  • Sestavení programu podle věku dětí a tématu       
  • Tvořivé dílny, sportovní a interaktivní hry       
  •  Malování na obličej 
  • Zajištění výzdoby a dekorace 
  •  Catering včetně dortu pro oslavence 

 

Svatba prosinec 2014

Svatba prosinec 2014

 Svatba prosinec 2014

 

ukázka z vlastní svatby konané v resortu golf Jinačovice v prosinci 2014. Na akci jsem měla přes den cimbálovou kapelu a večer reprodukovanou hudbu s DJem. Obřad a hostina se konala na jednom místě. Samotný ceremoniál venku a hostina s večerním rautem ve vnitřních prostorech, kde díky bowlingu, nebylo o zábavu nouzi. Pokud také chcete realizaci na jednom místě a zpříjemnit svatebčanům den, bez nepříjemného přesouvání z místa na místo, můžeme Vám navrhnou více vhodných lokalit nejen v Brně.

Mořský svět – oslava 3., 4. a 5. narozenin

Mořský svět – oslava 3., 4. a 5. narozenin

Mořský svět – oslava 3., 4. a 5. narozenin

Společná párty pro tři oslavence, tříletého Jiříka, čtyřletou Elišku a pětiletou Emmičku.
Vzhledem ke zvolenému tématu se chytaly rybičky, hledal se Nemo s Dory, tvořila se zvířátka z balonků a malovalo se na obličej.
 Podávaly se tři ovocné mini dortíky pro oslavence a jeden velký dort pro gratulanty. Vzhledem k době konaní oslavy byly zvoleny jako pohoštění rautové obložené mísy a kanapky.

5. narozeniny na téma pohádky „Balerína“

5. narozeniny na téma pohádky „Balerína“

 5. narozeniny na téma pohádky „Balerína“

místnost jsme vyzdobily romantickými motivy v baletním duchu. Oslavenkyně i gratulantky dostaly baletní sukýnky a pohodlné přezuvky )). 

Holky si mohly vyzkoušet jak se líčí baletky, jak baletky tančí a také soutěží. Po náročném tanci se podávalo občerstvení: ovocné mini košíčky, domácí duhový dort a limonáda.

Po dezertu jsme otevřeli tvořivou dílnu, kde si každá dívka vyrobila svou malou baletku, kterou si odnesla domů na památku a také se kreslilo na obličej.