Svatby na klíč

Zkoordinujeme svatební den a postaráme se o hladký průběh, budeme k dispozici snoubencům, všem hostům i dodavatelům od chystání až po ukončení akce. Díky naší práci vše proběhne bezchybně podle časového harmonogramu. Poradíme Vám s tím, co je nutné zajistit a v jakém časovém předstihu. V týdnu před svatbou projdeme plán na místě konání obřadu.   

Svatba na klíč

částečný svatební servis

Potřebujete individuálně doladit část svatby na začátku plánování nebo finalizaci svatebního dne? Sejdeme se s vámi a poradíme na co je potřeba myslet, případně domluvíme vhodné dodavatele a vše potřebné. Společně doladíme konkrétní požadavky a přání snoubenců.   Máte-li zájem vědět, co děláme jinak, „originálně“ …. kontaktujte nás.  Cena od  3 600 Kč   Finální cena bude určena na základě přesné specifikace a poskytnutých služeb.

Rozlučka se svobodou

Chcete ohromit svou drahou polovičku ještě před svatbou? Naplánujeme za Vás program na nezapomenutelný večer, zkontaktujeme kamarády, doporučíme místo konání, navrhneme zábavu, zajistíme catering, hudbu a překvapení pro snoubence/ku.

Finální cena bude určena na základě přesné specifikace a poskytnutých služeb.